Paul Frank

Paul Frank

 

Americký výtvarník a návrhář, který ještě jako student, jednoho dne vyrobil několik vinylových peněženek. Slavil s nimi úspěch a rozhodl se, že bude pokračovat v návrzích módních doplňků. Jeho originální tvorba vyústila v založení vlastní značky. Značky, která v relativně krátké době zaznamenala nebývalý úspěch a nesmazatelně se vryla do povědomí všech, kteří se o módu zajímají.

 

opice

 

 

Oblečení i doplňky Paul Frank jsou zvláštní a jiné než ostatní. Kombinují humor a nápadné barvy s módním světem. Postupem času si společnost vydobyla kultovní status, který oslovuje nejen mladé lidi. Dnes patří k největším světovým gigantům. Nejznámější je bezpochyby motiv opičky Juliuse. Kreslená hlava zdobí oblečení, doplňky, ale i dámské kabelky. Dá se říci, že kreslený motiv hlavy opice tuto značku proslavil a stal se jejím symbolem. Určitě si tento symbol vybavíte. Je spojen s barvami, originalitou a stylem, který se dá velice dobře kombinovat jak s elegantním oblečením, tak i s volnočasovým či sportovním stylem.

 

tricko

 

Kvalita a střih oblečení rozhodně nezklame nikoho. Elegantní, ale přitom rošťácký styl je velmi oblíbený především u mladých, i když není určen výhradně jim. Paul Frank nabízí zboží, se kterým budete vždy originální, vtipní a nevázaní konvencemi. Kdo by si dříve pomyslel, že kreslená hlava opice na elegantní dámské kabelce bude jednou ceněným módním doplňkem. Animované postavičky už dávno nezdobí jen děti nebo mladistvé. Stále více pronikají i do šatníků dospělých, kteří je s hrdostí nosí. Možná je v tom trochu té nostalgie a vzpomínky na dětská léta. Stanete se i vy fanoušky této roztomilé opice s hravým úsměvem?

Možná nevíte, že Paul Frank není autorem jen opičí hlavy Julius. Má i další kreslené postavičky, kterými jsou například šnek Vic, čivava Cha Cha, plameňák Aurthur nebo slon Ellie.