Zábava je to nejlepší zpestření v našem životě. A proč? Protože jsou lidé, co chodí do práce nebo děti co chodí do školy. Jsou to povinnosti, které k životu patří. Pracovat a vzdělávat se. Ale co se zbytkem časem? Po práci či po škole. To už by ta zábava mohla začít, ne?

Lidi jsou odlišní, takže každý člověk bude mít svou zábavu jinou. Já chodím do práce a mou zábavou je, že píšu zrovna tento článek nebo si hledám další práce, abych byla nějak zaměstnaná a nemyslela na hlouposti. Jsem dost pracovitý člověk a vím, že bych také potřebovala někdy chvíli klidu, ale já jsem ráda, že mohu dělat co mě baví.

yoga-g22389d9ed_1920

Jaká je Vaše zábava? Řekněte si, co Vám pomáhá tomu, abyste si odpočinuli?   Zábava je pro to, aby nás to odreagovalo od špatných myšlenek. Abychom si udělali krásné prožitky s rodinou nebo přáteli. A věřte ono to pro ty lidi je velice důležité. Někdo to třeba nepotřebuje, ale já ano. Někdy mám potřebu se vypsat, kde jenom píšu a píšu. Pomáhá to.

Zkuste si na kus papíru napsat co si myslíte, že je pro Vás zábava a až to napíšete soustřeďte se na to a věnujte se tomu. Ať jste odpočinuty.

Pokud nevíte, jak se zabavit, tak Vám sem napíšu nějaké tipy. Zábava může být cokoliv, hraní na pc, jízda na kole, pečení anebo také procházky venku. Věřím tomu, že každý z nás má aspoň jednu zábavu, která ho doplňuje a pomáhá se odreagovat.

Nejlepší na zábavě je také meditace. Ta je úplně pro všechny a můžou se scházet různé skupinky, kteří poslouchají meditační hudbu a představovat si svou vysněnou budoucnost.

cookie-gf88a86e7c_1920

Anebo si zkuste představit, že děláte něco, co by Vás nikdy nenapadlo, že budete dělat. Například skok padákem, dokážete si představit, že padáte tisíc metrů nad zemí ve vzduchu a padáte? Já tedy ne, ale i tohle může být super. Myslím si, že zábava nikdy nezklame, žádného člověka na této planetě.

Běž za zábavou!

About

administrator