Způsoby pasivního přivýdělku na internetu

Mnoho lidí, kteří chodí do normálního zaměstnání, hledá ještě další možnosti, jak by si u stávající práce mohli nějakou korunu přivydělat. Jsou brigády, které můžete dělat kdykoli ve svém volném čase a být páni svého času. Dnes se podíváme na přivýdělky, které klidně můžete dělat z pohodlí vašeho domova nebo například v autobuse při dlouhé cestě do školy.

Online dotazníky

Tento způsob přivýdělku je docela známý a v České republice rozvinutý. Nabídek je opravdu spousta od nejrůznějších firem, některé nepřináší moc velké výdělky, ale některé vás za vaši aktivitu dokáží docela hezky finančně odměnit. Výhodou je, že dotazník, který vám nějaká společnost zašle, můžete vyplnit kdykoli během například dvou dnů. Proto si můžete napustit například příjemnou teplou vanu a při relaxování vyplnit pár dotazníků, které jsou mnohdy i docela zajímavé. Myslím, že jako menší zdroj pasivního příjmu, to není vůbec špatné.

Dotazník

Copywriting

Pokud jste tohle slovo nikdy neslyšeli, rychle a jednoduše vám vysvětlím, o co jde. Je to přesně to, co si právě čtete. Copywriting je psaní článků, na různá témata. Je to opět přivýdělek, který můžete dělat odkudkoli, potřebujete k tomu pouze připojení k internetu a zařízení, na kterém budete články psát a vyhotovovat, tudíž například počítač, notebook nebo klidně postačí i chytrý mobilní telefon. Zaleží pouze na vás, kolik napíšete článků a tudíž, kolik si měsíčně přivyděláte.

pexels-photo-6347719

Správce stránek s filmy

Určitě znáte spoustu stránek, na kterých si můžete pouštět filmy online, často si takové stránky musíte například předplatit. Tyto stránky často mají možnost spolupráce, ta funguje na jednoduché bázi. Vydělávat si můžete dvěma způsoby, buď tím, že přivedete přes svůj link člověka, který si koupí prémium, aby se na filmy mohl dívat, nebo budete nahrávat vlastní obsah, na který se lidé budou moci dívat. Za každé zhlédnutí budete dostávat body, které následně budete moci směnit na opravdové peníze.