Razítka pro kolegy

Razítka jsou nejčastěji kradenou věcí na kancelářském stolu. Díky tomu, že je razítek nedostatek, tak se stává, že kolegové ho často berou ze stolu a hlavně neradi vrací. Pokud je tento případ i u Vás v kanceláři, tak s tím zameťte a pořiďte si náhradní razítka, které si schováte do zásuvky.

Razítka (5)

Výroba razítek Praha, je osvědčená firma, která Vám nabídne kvalitní razítka vlastní výroby. Tyto razítka jsou vyráběna speciální technologií, která zaručí perfektní čitelnost textu a také dlouhou výdrž. Jejich výroba spočívá gravírováním na CO2 laseru, která zaručí ostrost písmen, ale také záleží na hloubce. Pokud je hloubka malá, může se stát, že jsou písmenka zesláblá a po otisku špatně přenáší barvu.

Tato firma vyrábí, ale také prodává razítka nejrůznějších variant. Můžete zde koupit dřevěná razítka, antibakteriální razítka, ale také školní razítka, či razítka do kapsy. Velmi oblíbenou jsou také razítka na počkání a více barevná razítka. Ty zaručují, že na razítku můžete mít i více barev naráz a to na jeden otisk. Rozměry pole jde navíc rozdělit, dle přání zákazníka to včetně umístění textu. Individuální výroba vyžaduje speciální vybavení a proto je těžko ho falšovat. Minimální velikost toho razítka je 8 x 8 mm a vzdálenost mezi poli musí být nejméně 3 mm. Navíc si můžete vybrat z mnoha odstínu barev, které si vyberete.

Razítka (4)

Razítka antibakteriální jsou však nejvíce v kurzu a to díky pandemii, která je teď po celém Světě. Díky speciální technologii je razítko ošetřeno tak, aby se na něm nezachytávali viry, ani bakterie a je tak ideální do kanceláře, kde ho využívá více lidí denně. V tuto dobu se jedná o velmi využívané a často kupované razítko.

Pokud tedy máte ve své kanceláři málo razítek a někdo Vám je neustále bere ze stolu, tak zainvestujte a pořiďte razítka nové. Nejen, že jsou potřeba, ale konečně bude mít každý z Vás vlastní.