Bazén patří k létu

Každý, kdo má velkou zahradu, tak má nejspíše i bazén, ve kterém tráví v létě velkou část času. Pokud jste si nově koupili bazén a myslíte si, že ho stačí napustit a jenom se celé léto koupat, tak jste na omylu. O bazén se musíte starat od napuštění až po vypuštění na zimu, pokud musíte vypouštět a nejde tyto práce přehlížet. Pokud péči o bazén zanedbáte, tak si zakládáte na velkém problému.

Bazénový vysavač (2)

Bazén nestačí jenom koupit, ale také se o něho musíte starat. Pokud jste ho koupili a teď jste zjistili, že Vám chybí nějaké díly, které nebyly k balení, tak se obraťte na firmu Chlorito, která Vám poskytne veškeré příslušenství k bazénu. Najdete zde veškeré věci a to od plachty na bazén, teploměry, hadice, ale také chemické ošetření, až po bazénový vysavač. Ten je z pravidla dobrý pro větší bazény, kde je potřeba větší ošetření než u menších. Každopádně ho můžete využít i v menších bazénech, ale záleží, zda se Vám to vyplatí.

Vysavače se dají pořídit již od několika stovek až po tisíce korun. Vždy záleží na kvalitě vysavače a také na účinnosti. Ty levnější jsou spíše určený pro jednoduché ručení čištění a to nejlépe pro betonové bazény. Ty dražší jsou mnohem výkonnější a také jsou plně automatické. Pokud totiž čistíte velký bazén, tak u něho nechcete strávit hodiny a proto přešly do plnoautomatického pohonu. Vždy je také dobré se dívat na to, jak je hlavice vysavače modelovaná. Pokud si koupíte rovný, tak ho jen těžko dostanete do rohů. Záleží však na tvaru bazénu a také na celkovém využití vysavače. Nejlepší jsou na rohové bazény rohové vysavače, nebo přizpůsobivé vysavače. Při kupování se také rozhodněte, zda si nekoupíte rovnou náhradní kartáče, ať je zbytečně nemusíte dokupovat.

Bazénový vysavač

Pokud tedy sháníte vysavač na Váš bazén, tak se podívejte na tuto firmu. Zaručeně zde seženete všechno, co k bazénu potřebujete a opět se jeho voda bude blýsknout.