Pořizujte hračku s praktickým podtextem

Jak jsou roztomilé, co říkáte? Ty malé dvouleté slečny s mašličkami ve vláskách, s krátkými copánky, nebo se světlými krátkými vlásky s barevnými sponkami. Už odmalička se chtějí líbit. A když se těmto malým slečnám blíží výročí narození, nebo vánoční období, okamžitě se aktivizujete a horečně přemýšlíte o tom, čím Vaší krásné malé dcerce, nebo vnučce uděláte radost největší, je to tak?

nádobíčko pro děti

Myslete na to, že i malá slečna se chce zapojovat do chodu domácnosti!

Nabídka hraček pro všechny věkové kategorie je vážně úžasná. Ale nenechte se zmást a pořiďte malé oslavenkyni něco, co souvisí s domácností. Ale v malém provedení. Zamyslete se nad tím, jak se Vám dcerka, nebo vnučka plete pod nohama, třeba v kuchyni a mermomocí Vám chce pomáhat. Občas to může být i nebezpečné. Začněte tedy chod svých myšlenek o vhodném dárku právě v kuchyni. Vaše aktivní dcerka bude mít neuvěřitelnou radost z vlastní kuchyňky https://www.chytraliska.cz/kategorie/detske-drevene-domecky/detske-drevene-kuchynky-pro-deti/, ve které bude společně s Vámi připravovat nedělní oběd.

· Určitě nebude ve velké kuchyni pro malou slečnu nebezpečno.

· Určitě bude malá slečna šťastná, že bude kralovat ve své vlastní kuchyni, jako maminka.

· A navíc je kuchyňka pro Vaši dcerku úžasná pomůcka pro orientaci v pozdější velké kuchyni, kde Vám bude jednou opravdu smysluplně pomáhat.

minikuchyň na hraní
Dětská kuchyňka přinese radost i Vám

Nebudete tomu věřit, ale prostřednictvím kvalitní dětské kuchyňky získáte pocit uspokojení i Vy dospělí. Až uvidíte, jak se Vás vnučka, nebo dcerka zeptá, zda byste nechtěli uvařit kávu po dobrém obědě, určitě budete mít slzy štěstí v očích. Uvidíte, jak dobře si umí poradit a hlavně Vás překvapí, jak do detailu kopíruje Vaše činnosti, mluvu a gestikulaci. Radost z dětské kuchyňky nebude mít jen Vaše dcerka, ale i Vy. Nakonec si řeknete, že jste vybrali dokonalý dárek, který bude sloužit rozvoji dovedností Vašeho úžasného potomka!