Milování ani po letech nemusí být nuda!


Do partnerského života se chtě nechtě přikrade po několika letech společného soužití stereotyp. Ovšem do ložnice so ho raději nepouštějte, protože právě tam by mohl natropit více škody než užitku. Ano, samozřejmě je velmi příjemné vědět, co od druhého můžete v případě milostných hrátek očekávat. Pokud se ovšem ten samý scénář opakuje již po několikáté a vy doslova znáte každou minutu milostného aktu nazpaměť, jen málokdy se dostaví tížený efekt vzrušení. Na internetu najdete celou řadu článků, která slibují zaručené úspěchy na poli manželského soužití. Na druhou stranu je dobré říci, že bychom se neměli svéhlavě pouště do sexuálních praktik, která nám nikdy nebyli příjemné.

partnerský stereoty

Společné sledování erotických videí, krajkové spodní prádlo či předehra v podobě smyslného tanečku je možná tou správnou cestou, kterou by se měly vaše myšlenkové pochody ubírat. Pokud se však nebudete při těchto chvílích cítit komfortně, nikdy se tížený výsledek nedostaví. Co tedy udělat pro to, aby to v posteli zase klapalo?

Afrodiziakum, které nabízí smyslný zážitek

Ano, řeč je o poppers rush, které je primárně určeno k čištění kůže. Ovšem mnoho z nás zná poppers spíše ve spojitosti se sexuálním životem. Jedná se totiž o dost silné afrodiziakum, u které se dostavují účinky již po několika vteřinám. Pokud tedy skutečně chcete v ložnici zažít něco neotřelého a trochu vás přemáhá stud, jsou poppers jasnou volbou.

pár na pláži

Při jeho užívání ovšem buďte obezřetní, pokud s tímto druhem afrodiziaka zatím nemáte vůbec žádnou zkušenost. Poppers v posledních letech nabírají na své popularitě, to ovšem neznamená, že jsou vhodné pro každého. Avšak říká se, že po jejich užití zažijete milování, kterému se nic podobného nevyrovná. Vyzkoušejte sami, jaký vliv na sexuální život ve vaší ložnici budou mít.