Detail a o level výš v modě

Stačí pár doplňků a detailů a způsob, jak působíte na lidi se změní k nepoznání. Na detailech záleží.

  1. KABELKY

Každá žena bez ní nedokáže fungovat. Je jako její pravá ruka, nosí v ní všechno, co potřebuje přes celý den. Od peněz, klíčů, peněz, přes kapesníčky, další potřeby až po šminky. Velikost zvolte dle vaší potřeby. Když nemusíte, velkým kabelkám se vyhýbejte. Kabelka představuje skvělý způsob, jak propojit outfit (barevně či materiálem) a zároveň se můžete personalizovaně vyjádřit.

 

kabelky

 

  1. PÁSEK

Nejenže vám prokáže dobrou službu zvýraznění pasu, tak ucelí celkový působení. Ihned vypadáte ženštěji. Páskem vyjádřete extravaganci. Dokonce dokáže změnit celkový dojem. Zkrátka páskem nikdy nic nezkazíte. Na trhu nalezne nepřeberné množství druhů – různé šířky, barvy, materiály i různé tvary spon. Nebojte do umístit na šaty do kalhot ale také přes sako či kabát. Prostě si jen hrajte!

 

  1. ŠÁTEK

Možná si říkáte cože? Vždyť to se již vůbec nenosí. Bohužel ženy již nepracují s tímto doplňkem. Je to škoda. To, jaký dojem dokážete s šátkem vykouzlit, nedocílíte s žádným jiným doplňkem. Pořiďte si jednobarevný či se zajímavým vzorem. Vždy dodá eleganci a ženskou jemnost. Noste ho má hlavě, kolem krku ale také kreativně na kabelce, ve vlasech či místo pásku.  

 

pásek

 

  1. SLUNEČNÍ BRÝLE

Dokonalé spojení praktičnosti a designu. Nejenže vám uchrání zrak před sluncem, či se chováte před nechtěným okolím, ale také dokáží skvěle doplnit outfit. Budete působit honosným a luxusním dojmem. Málokdo rozezná na první pohled rozdíl mezi levnými brýlemi a luxusními kousky za x tisíc. Za málo korun mějte hodně muziky.

 

  1. BIŽUTERIE

Barevná, zlatá či stříbrná, výrazná i minimalistická. Co jen hrdlo ráčí. Detail, který udělá mnoho. Nemusíte utratit mnoho za náušnice a náhrdelníky. Můžete si za příznivé ceny pořídit nestárnoucí klasiky i žhavé trendy.