Včasná registrace přinese výhody během knižního veletrhu

Nejpozději do konce měsíce března je nutné odeslat závaznou přihlášku k účasti na  knižním veletrhu, který se každoročně pořádá v hlavním městě. Registrace odborného návštěvníka napomáhá k navázání vzájemných odborných a obchodních kontaktů mezi nimi a vystavovateli.
knihy na policích
S koupí permanentní vstupenky získá registrovaný odborný návštěvník tyto výhody:

• dvě jednodenní čestné vstupenky pro spolupracovníky
• uvedení v databázi odborných kontaktů na webových stránkách veletrhu
• výtisk Katalogu vystavovatelů
• výtisk Katalogu doprovodných programů
• možnost rezervace a využití jednacího místa v Obchodním centru
• přístup k internetu v Obchodním centru po celou dobu veletrhu
• poukázka na jeden nápoj – káva nebo čaj
regál knihovny

Registrovat se můžete na základě přihlášky zaslané e-mailem, poštou nebo on-line na webových stránkách.  Programovými tématy se letošní ročník mezinárodního knižního veletrhu zaměří na:

1/ FENOMÉN KRIMI

2/ MĚSTO JAKO LITERÁRNÍ KULISA

Bohatý doprovodný program nabídne také čestný host veletrhu: Severské země. Na své si přijdou i děti a mládež. Pro  ně bude vaření s knihou a navštívit mohou také pořady zaměřené Fantasy a Sci-fi. Svá dílka bude pro ně na veletrhu podepisovat Zdeněk Svěrák. A spolu s rodiči se mohou děti zúčastnit mnoha tvůrčích dílen, kvízů a interaktivních her.

Svět knihy Praha

Je to největší knižní akcí v naší republice, kam přijíždějí vystavovatelé a hosté z více jak 30 zemí celého světa. Během čtyř dnů se mohou návštěvníci seznámit s takřka s kompletní tuzemskou knižní produkcí. Jeho oblíbenost rok od roku roste hlavně mezi širokou čtenářskou veřejností. Návštěvnost se pohybuje okolo čtyřiceti tisíc. Pořadatelé nabízejí v rámci literárního festivalu celou řadu programů, odborných seminářů a konferencí, setkání se spisovateli, autorská čtení a oceňování edičních a tvůrčích počinů v minulém roce.