Toužíte po silném a bohaté hřívě?

muž, šedé vlasy

Mít vlasy silné a pevné? To jste si vždy přáli? Chcete jich mít více na vaší hlavě? Vyzkoušejte přípravek na růst vlasů.

Vlasy, jsou s námi od malička, co se narodíme až do konce nebo do té doby, než nám nevypadnou. To se však často děje ještě dříve, než bychom si to přáli a kvůli tomu existují na trhu přípravky, které podpoří růst vašich vlasů. Budete mít i nadále bujnou kštici, kterou se budete moci na každém kroku pyšnit.
Proti vypadávají vlasů, je určen jeden speciální přípravek. Tím je Proscalpin. Běžně se prodává v dávce 1mg na tabletu. Tento přípravek je určen jako léčba padání vlasů u mužů. Používat se však může v jakémkoliv věku a to bez omezení .

muž punker, barevné vlasy

Jak se používá?

v Stačí jenom polknout a zapít vodou. Užívá se tedy orálně. Užívá se za účelem zlepšení kondice vašich vlasů, zamezení vypadávání. Zlepší se vám růst vlasů.
v Je však potřeba užívat lék dlouhodoběji. Nejlépe 3 až 6 měsíců, aby mohlo docházet ke správnému naplnění veškerých funkcí, které má tento přípravek navodit a evokovat. Dlouhodobější užívání bude mít lepší celkový vliv na růst vlasů. V těle totiž začnou probíhat různé procesy a díky tomu se vám na hlavě vytvoří opět krásné vlasy. Přičemž maximálního účinku se dosahuje až v období mezi 9 až 12 měsíci dlouhodobého užívání. V této době uvidíte opravdu patrně navýšení, zlepšení a zkvalitnění. Budete mít více vlasů, při dlouhodobém používaní totiž mohou vlasy zhoustnout. Nebudou vám vypadávat a budou vám kvalitně růst. Lék je samozřejmě možné vysadit a to po dlouhodobém užívání a v případě, když se neobjeví patrné známky při devátém měsíci užívání.

Samozřejmě, jako každý lék má různé kontraindikace a vedlejší účinky, na které je potřeba dávat si pozor. Vždy si z těchto důvodů pořádně přečtěte příbalový leták, nebo vyhledejte veškeré možné informace, které vám osvětlí ještě širší působení tohoto přípravku a poskytnou vám další informace.

muž, žena