Pěkné zuby jsou Vaše vizitka

Sehnat kvalitního zubaře, který Vám příjme je v dnešní době skoro nemožné. Pokud nikdy nejste registrovaní z důvodu, že Váš stávající zubař odešel do důchodu, nebo z toho, že Vám skartovali kartu, tak neváhejte a objednejte se do nové kliniky. Ta teď nově nabírá nové pacienty a to bez rozdílu věku.

Zubař (2)

Nejlepší zubař Praha Clinicplus, není jenom fáma, ale holí fakt. Tato nově otevřená klinika je vybaveno moderním zařízením a pracuje zde pouze kvalifikovaný personál. Zubaři zde mají mnoho zkušeností a nabírají stále další. V klinice se budete cítit příjemně a personál Vám poradí s jakýmkoliv problémem. Ke klinice se navíc dostanete pohodlně autem, které zaparkujete u obchodního centra Eden, odkud to budete mít pouhých 5 minut pěšky ke klinice. Samozřejmě se sem dostanete jak autobusem, tak tramvají. Registrovat se můžete buď přímo na klinice, nebo nově můžete vyzkoušet registraci online. Ta Vám zabere pouze pár minut a zvládne jí snad každý. Navíc zde můžete registrovat celou rodinu a vždy si naplánovat termín prohlídky na stejný den. Tím ušetříte čas a také zabijete dvě mouchy jednou ranou. Plusem je, že je zde všechno na stejném místě, tudíž děti mohou jít na dentální hygienu, zatím co vy, půjdete na novou plombu. Čas, na který budete objednaní, budete vzíti také do ordinace. Nečekají se zde žádné fronty, ale každý má přesně daný čas. Poté se navíc můžete vydat do nákupního centra na nákupy.

Zubař (2)

Od tohoto měsíce se můžete také těšit na spolupráci s pojišťovnami, takže zde nenecháte veškeré úspory. Těšit se můžete na spolupráci se všemi státními pojišťovnami a také s VZP a PVZP. Pokud Vám místo kliniky nevyhovuje tak se můžete obrátit také na jejich pobočky v Mělníku a Roudnici nad Labem.

Jestliže jste tedy přišli o zubaře a teď nevíte, kam zajít s bolavým zubem, tak se obraťte na tuto kliniku.