Najděte svůj styl oblékání

Původně jsem vám chtěla napsat, jaké základní kousky v šatníku by měla vlastnit každá žena. Ale po prvním odstavci mi došlo, že já nemám ani polovinu doporučovaných oděvů a kdybych měla, stejně bych je nenosila. Zbytečně by mi ležely na dně skříně. Můj šatník je totiž z 80% sportovní a cítím se v něm jako ryba ve vodě. Modré, dobře padnoucí džíny, basic tričko, bílé tenisky a stylová mikina, to je moje. A jelikož ani moje zaměstnání nevyžaduje dress code, elegantní bílou košili a malé černé bych opravdu neunosila.

móda

Znáte svůj styl a jaké kousky případně pořídit?

Možná jste romantička srdcem i duší. V šatech a krajkách se cítíte nejlépe. Chcete se oblékat hezky za každé situace. I na doma si vezmete splývavou halenku se vzory lesních jahůdek.

Tip: vsaďte na doplňky, kabelka, peněženka i šátek se vzory přírody

Opak romantičky je sporťačka každým coulem. Ta razí heslo: pohodlnost především. Nedovolí, aby ji někde něco škrtilo nebo překáželo. Ráda nosí basic trička, mikiny, legíny, džíny a místo kabelky batůžek. Boty na podpatku u ní nenajdete. 

Tip: styl je to jednoduchý, který se dá ovšem krásně oživit výraznějšími barvami

žena

Vzhlédla jste se v některém období z minulosti? Dokola koukáte na staré filmy a pak sháníte stejné šaty? Tak to jste vyznavačka vintage stylu. Charakteristické pro vás jsou šaty, sukně, klobouky a vintage halenky. 

Tip: nabídka v běžné konfekci je na tento styl omezená, proto využijte služeb švadleny. Střih vám bude dokonale sedět. 

Ve vašem šatníku jsou hlavně klasické halenky, šaty a boty na podpatku. Elegantní styl je váš. Cítíte se v něm žensky a na úrovni. Ke vší škodě, někdy tento styl může působit nudně a příliš urputně. 

Tip: zkuste mu dodat špetku hravosti zajímavými šperky

Pamatujte, že móda je hra, která vás má bavit. Styly kombinujte. Bavte se. A řiďte se jen tím, abyste se v daném outfitu cítila dobře.