I kvalitní světlo Vám může zajistit pocit bezpečí

Nejen ve svých domácnostech či v kanceláři nebo v obchodě nebo prostě kdekoliv v interiéru chcete mít dokonalé světlo, ale také pokud vyjdete ven před dům či budovu Vaší firmy nebo vstoupíte na parkoviště a na dalších venkovní místa i tam se cítíte bezpečněji, pokud zde všude svítí světla. K tomu, aby i venku mohlo být dokonale nasvícené každé místo, je zapotřebí nejen kvalitních svítidel, ale také všechny tato svítidla vybavit kvalitními světelnými zdroji.

dvě žárovky

Tím absolutně nejlepším řešením do každého venkovního svítidla je sodíková výbojka, kterou najdete v naší široké nabídce v mnoha různých wattážích s různými paticemi a také v mnoha různých provedeních, velikostech a modelech od předních světově proslulých výrobců a to za velmi výhodných cenových podmínek. Stačí jen vstoupit k nám a vybrat si přesně ten model, který odpovídá Vašim požadavkům a hlavně požadavkům Vašeho svítidla.
Jak již bylo řečeno, sodíková výbojka je tím nejlepším řešením pro osvětlení exteriéru. Jde o opravdu nejvýkonnější světelný zdroj dnešní moderní doby. Používá se k osvětlení nejen venkovního prostoru před budovami či parkovišť, ale také k osvětlení celých průmyslových areálů či sportovních areálů, náměstí, ulic a parků a prostě všude, kde se venku chcete cítit bezpečně, tam použijete sodíkovou výbojku.

pouliční lucerny

Díky dosažení maximálního měrného výkonu jde o opravdu nejúčinnější světelný zdroj vůbec a kromě dlouhé životnosti těchto světelných zdrojů, oceníte jistě také jejich skvělou viditelnost a to v jakémkoliv počasí. Jak jsme již zmínili, je jen potřeba dobře vybírat. Základem pro výběr by mělo být zjištění, jaký druh patice, tedy závitu vyžaduje Vaše osvětlení a dále pak samozřejmě wattáž. Při výběru se můžete řídit i podle dalších parametrů.
V nabídce sodíkových výbojek najdete také speciální druhy těchto světelných zdrojů určených pro pěstování rostlin.