Darujte kvetoucí čaj vašemu ctiteli


Milenecké vztahy mezi muži a ženami jsou založeny na vzájemných sympatiích a působení energií. Jestliže si dva lidé rozumí, mohou spolu prožít báječná milostná dobrodružství. K vzájemným sympatiím se však v milostném aktu musí ještě přidružit sexuální přitažlivost, bez té by šlo o pouhé přátelství, tak jak to vnímají heterosexuálně založení jedinci mezi osobami stejného pohlaví.

kvetoucí čaj

Sexuální přitažlivost je dána řadou jevů, mezi nimiž dominuje především fyzický vzhled a pachový vjem, z tohoto důvodu také mnoho mužů přitahuje vůně ženského potu. Souvisí to i s tím, že z potu muži (ale i ženy) vyčtou vhodnost partnera pro početí zdravých potoků z hlediska odlišnosti DNA, a také to, zda je jejich protějšek fyzicky i psychicky zdráv. Je tedy zcela přirozené, že muži rádi čichají k propocenému ženskému tričku, a když je vzrušuje, je to vždy dobré znamení. Mnoho mužů očichává i dámské kalhotky nebo silonové punčochy, o tom také hovoří sexuologové jako o přirozeném selektivním výběru partnerky pro plození zdravých dětí.

dívka v punčochách

Toto může být pro ženy zajímavou výzvou k erotickým hrátkám, při nichž lze spojit romantiku, krásu a vášeň v jeden celek. Báječně se k tomu totiž hodí kvetoucí čaj.

Kvetoucí čaj? Proč zrovna toto? Odpověď bude pro mnohé z vás přinejmenším překvapivá:

Kvetoucí čaj darka-shop.cz se zhotovuje poměrně náročným procesem sušení květů vybraných rostlin v materiálu, z něhož se zhotovují dámské punčochy. Můžete pak svému ctiteli připravit velmi působivý čajový odvar s plovoucími květy a naznačit mu, že bude pít nálev z rostliny, která byla uložena při procesu sušení v dámské punčoše. Rázem se mu propojí romantika s vášnivým milováním, a co bude následovat, si jistě domyslíte. Kvetoucí čaje se tedy mohou beze všeho stát součástí milostné předehry, kterou by vám záviděl i vášnivý milovník na filmovém plátně.