Chutné, dobré a ještě přitom zdravé

Pravá domácí limonáda se vyznačuje hustou a skvělou chutí, ale také prvotřídní výrobou. Každá surovina pochází z naší krásné matičky země přímo od nás a je zpracována ručním způsobem, aby si uchovala vyvážený poměr vitamínů a ostatních látek. Nic z toho nezmizí, takže nám i pravá domácí limonáda může dát spoustu cenných vitamínů.

červené maliny

· Zdraví z přírody bez přidaných negativních a nežádoucích látek, které zbytečně přesycují klasickou chuť. Nepřidáváme ani umělá barviva ani žádné jiné umělé prvky, které by snad měly nahrazovat chuť pravých malin. Tento produkt je opravdu domácí a zaručí vám typickou chuť.

· Malinová limonáda je chutná a také výživná z hlediska vitamínů. Má příjemnou a harmonickou chuť i vůni. Nesmí chybět ani bazalka, která dá celé limonádě ten pravý nádech. Obsažená bazalka usnadňuje trávení, takže i pro ty lidi, kteří by se báli malin, je zde maličkost, která vás přesvědčí o tom, že tento produkt je dokonale vyvážený a že jsme mysleli na všechno. Bazalka sama o sobě má mnoho zajímavých léčitelských schopností. Zlepšuje trávení a usnadňuje jeho proměnu. Působí proti nadýmání a dokonce má také protizánětlivé účinky. Usnadní vám trávení, které díky lahodné limonádě, nebude žádné trápení.

malinky

V čem spočívá kouzlo malin?

Barvivo, které přirozeně zbarvuje maliny do růžova, funguje jako nejsilnější antioxidant. Z tohoto důvodu jsou vhodné při hořečnatých a zánětlivých onemocněních. Skvěle fungují na zánět průdušek i revma. Dokonce zlepšují zdravotní stav kuřáků a alkoholiků a je potvrzené že jsou výrazným protivníkem v boji proti rakovině a artritidě. Najdete v nich vitamín C, mangan, vlákninu. Mezi další látky, které si naše tělo získá, patří: měď, vitamín K, kyselina pantotenová, biotin, vitamín E nebo hořčík. Antioxidační účinky fungují skvěle také proti mikrobům. V našich střevech dokonce pomáhají obnovit přirozenou rovnováhu. Působí příznivě dokonce i na tlusté střevo.